O mnie

„Nazywam się Lisa. Jestem dziewczynką, to chyba od razu widać z imienia. Mam siedem lat i wkrótce skończę osiem…”

Astrid Lindgren, „Dzieci z Bullerbyn”

No dobrze, to akurat nie jest o mnie. Tymi słowami zaczyna się pierwsza z wielu książek, które przeczytałam w swoim życiu. Za pierwszą książką przyszły kolejne, a miłość do czytania szybko zrodziła zapał do pisania własnych tekstów. I tak tworzyłam pamiętniki, wiersze, opowiadania, artykuły do gazetek szkolnych – wszelkie treści, jakie były w zasięgu mojego dziecinnego umysłu.

W szkole średniej podziw dla niesamowitej budowy ludzkiego organizmu i piękno przyrody skierowały moją uwagę w stronę biologii. Dzięki temu ukończyłam najpierw studia licencjackie na wydziale Biologii w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, a następnie studia magisterskie ze specjalizacją Biologia molekularna na wydziale Biologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Zakochałam się w mikroskopowym świecie drobnoustrojów oraz badań genetycznych. Cały czas pozostaję pod wrażeniem wiedzy, jaką jesteśmy w stanie uzyskać dzięki badaniom mikrokosmosu. Na co dzień nie widzimy bakterii czy wirusów, a przecież mają ogromny wpływ na nasze życie. Natomiast geny to olbrzymie biblioteki informacji na temat każdego szczegółu naszego organizmu. Wystarczy nauczyć się czytać!…

Przez kilka lat wykorzystywałam i pogłębiałam swoją wiedzę pracując w laboratorium weterynaryjnym. Jednak nie czułam, że znalazłam swoje miejsce, dlatego przystąpiłam do dalszych poszukiwań. Byłam sprzedawcą, kosmetyczką, asystentką prezesa firmy zajmującej się innowacjami. Każda z tych ról nauczyła mnie czegoś o biznesie, ludziach i dziedzinach, którymi się zajmowałam. Zdobyłam dyplom technika usług kosmetycznych, tłumaczyłam wiele tekstów z języka angielskiego na polski i odwrotnie, tworzyłam treści marketingowe. Aż poczułam, że przyszedł czas wykorzystać własne doświadczenia i zrobić coś po swojemu.

Ukończyłam czteromiesięczny kurs Jarka Kaniewskiego „Copywriting Masterclass” i postanowiłam podzielić się swoją miłością do pisania z ludźmi, którzy tego potrzebują.

Nazywam się Zuzanna Olender. Jestem copywriterem i chętnie stworzę dla Ciebie skuteczne treści marketingowe. Pozwól, że przetłumaczę Twój biznes na język korzyści Twojego klienta. Chcesz wiedzieć, co mogę dla Ciebie zrobić? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz portfolio.