Category

Floating – cudowna lekkość bytu

Wyobraź sobie, że jesteś lekki niczym piórko unoszone na wietrze. Czujesz tę lekkość w ciele i umyśle. Twojej głowy nie obciążają żadne zmartwienia. Nie myślisz o obowiązkach, które na Ciebie czekają. Twoje myśli wypełnia jedynie błogi spokój. Jest tylko tu i teraz. Ciało przebiega rozkoszny dreszcz radości. A potem już tylko beztroskie dryfowanie w kosmicznym oceanie miłości i akceptacji.

Takie prawie metafizyczne doznania zapewnia floating – bardzo fizyczna i naukowo podparta metoda. Polega na swobodnym unoszeniu się na wodzie w zamkniętej komorze floatingowej. W ten sposób odcina się dopływ bodźców zewnętrznych do naszego ciała. Swobodnie dryfujesz w ciepłej wodzie, jak dawniej w łonie matki. W takim stanie możesz wsłuchać się w swoje myśli i potrzeby swojego  organizmu.

Floating pozwala na pełną relaksację wspomagając jednocześnie regenerację ciała. Sprzyja wejściu w stan medytacji. Pomaga również rozwijać kreatywność i twórcze procesy myślowe. Jest doskonałym uzupełnieniem zabiegów fizjoterapeutycznych oraz technik rozwoju osobistego.

Tekst na stronę internetową napisany w ramach ćwiczeń na kursie „Copywriting Masterclass”.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *